Blink 182

27. června 2007 v 16:26 | Martííííí |  **Blink 182**
Tato skupina vznilka na začátku 90.let v USA-melodický punkrock,nikdo netušil že tento směr bude hodně populární a hlavně tato skupina.

zleva: Tom DeLonge, Mark Hoppus, travis Barker

Mark Hoppus a Tom Delonge byli tehdy typičtí teenageři - chodili na střední školu v San Diegu, chodili za holkama, tajně pili alkohol, kouřili a měli rádi muziku.Poté se jednoho dne potkaly,oba chtěly to stejné-hrát muziku.
Do kapely přibrali kamaráda Scotta Raynora, který heráje na bicí.V r.1992 byla skupina konečně na světě. Začínali jako každá opravdová skupina .. Byla jen Tomova garáž a Scottův pokoj, kde kluci zkoušeli a nahráli své první demo.
Neúspěchem se nenechaly odradit a nahráli své druhé demo Buddha.R. 1998 bylo znovu vydáno v reedicina CD. Brzy na to přišlo doplnění názvu o číslovku 182 (její pravý význam nebyl nikdy odhalen, pokud je vůbec nějaký) a r. 1995 první album Cheshire Cat.Obrozvký úspěch nebyl ale propadák to také nebyl.Ale přesto, některé písničky z tohoto alba hráli kluci na koncertech ještě hodně dlouho.
V roce 1998 se taky odehrála jediná změna. Scott Raynor odešel. Nebo byl vyhozen. Nebo obojí. Jak to bylo ve skutečnosti, ví asi jen úzký okruh lidí. Pravdou je, že Scott měl problémy s alkoholem . Ale pravdou je také to, že nesouhlasil se směřováním Blink-182 - skupina ale měnila styl, což se mělo brzy projevit... Kombinace těchto faktorů zřejmě stojí za výměnou za bicími.
Scott odešel,a objevil se Travis Barker. Dá se říci, že do té doby širokému publiku ne přiliš známý bubeník, přišel, zahrál a zvítězil. Hned od začátku bylo zřejmé, že Travis je obrovský talent, který může Blink-182 dostat do těch nejvyšších hudebních pozic. . S příchodem Travise hudba získala nový rozměr, jednoduše lepší.

=)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama