My Chemical Romance

27. června 2007 v 18:16 | Martííí |  **My Chemical Romance**
Skupina My Chemical Romance, pocházející z New Jersey, není typickou rockovou skupinou.
členové jsou:Gerard Way (zpěv) a jeho bratr Mikey (baskytara), Frank Iero (kytara), Ray Toro (kytara) a Bob Bryar (bicí).............

Tvrdí o sobě, že pocházejí v New York/ New Jerseyské punkové scény .Kytarista Frank Iero hraje od svých 11 let, dokud dělal školu.MCR se dostalo od nálepky "Emo" kapely až po "Upírský a zombie" rock.
Každopádně MCR nejsou EMO !,i oni sami to říkají
Skupina technicky vzato začala fungovat, když začal Gerard psát texty a přizval si svého kamaráda Matta na pomoc. Ray v té době prakticky doopravdy nehrál, ale stejně přišel, aby to zkusil.
Mike s nimi začal hrát na baskytaru a brzy, pár měsíců poté, se k nim připojil Frank, aby zaujal místo druhého kytaristy. Náhodou působil i v jiné skupině, což jim pomohlo k prvním vystoupením. Když se ta skupina rozpadla, první instinkt MCR bylo vzít Franka mezi sebe. Frank byl v té době už jejich fanoušek a vynikající kytarista. Byli v životní etapě, kdy se před nimi objevila křižovatka, kde mohli jít buď jednou cestou nebo jinou a vyšlo to tak, že se všichni sešli a společně vytvořili skupinu.
FOR MICHALKÁÁ:-**
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michalka Michalka | 27. června 2007 v 19:45 | Reagovat

jůůů....:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama